ویراستاری و صفحه آرایی

سفارش انجام خدمات ویراستاری و صفحه ارایی کتاب و نشریات موسسه فرهنگی تکامل (با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) با گرد آوري متخصصين و با استفاده از دانش و فناوري روز دنيا و با ايجاد فضايي سرشار از همت و جسارت به ارائه خدمات در زمینه‌های تخصصی ویراستاری، صفحه‌آرایی، چاپ و نشر کتاب و نشریات همت گماشته است.
این موسسه مفتخر است که خدمات برازنده‌ای را در زمینه‌های مختلف ویراستاری، صفحه‌آرایی و چاپ و نشر در خصوص انتشار بیش از ده‌ها عنوان کتاب و نشریه و مجلات تخصصی ارائه نموده است. 
از آنجا كه دست يابي به كيفيت و حفظ آن در «تکامل» از مهمترين امور است، كنترل كيفيت در تمامي مراحل توليد به بهترين شكل انجام مي‌گيرد. به همین دلیل است که به ارائه خدمات تخصصی به مؤلفان، اساتید و ناشران محترم افتخار می‌کنیم.
این موسسه با در اختیار داشتن همه امکانات لازم برای تولید و انتشار کتاب و نشریات شامل مجتمع خدمات چاپ کتاب و مجلات [نظیر پیشرفته‌ترین سایت طراحی و تایپ متون، لیتوگرافی مدرن، چاپ و صحافی طبق آخرین استانداردها] مطمئن ترین مرکز جهت چاپ و نشر کتاب و نشریات تخصصی  شما می‌باشد.
در «تکامل» همواره دو ديدگاه براي ما حائز اهميت است؛ يكي ارتقاء كيفيت محصولات و ديگري جلب رضايت مشتري. ما در نتيجه‌ی ارتقاء كيفيت، به جلب رضايت مشتري می‌رسیم و جلب رضايت مشتري هم امتياز مهمي را براي ما به ارمغان می آورد.
هم‌اکنون با تكيه بر اعتماد دوستاني كه از خدمات تخصصی ما بهره‌مند شده‌اند، و شما عزیزان که ما را شایسته خدمت رسانی به خویش دانسته‌اید، امیدواریم در انتشار آثار ارزشمندتان در حوزه‌های مختلف همراهتان بوده و توليدات جديدي را به معرض طبع برسانیم.

ثبت سفارش

برای سفارش انجام کار می‌توانید با شماره‌های 09123780241 تماس بگیرید. همکاران ما پس از ارائه مشاوره تلفنی، مقدمات لازم برای اجرای پروژه مورد درخواست شما را فراهم می‌نمایند. همچنین؛ به منظور رفاه حال مشتریان محترم، دریافت و تحویل کار در محل شما انجام خواهد شد. در خصوص شهرستان‌ها نیز، تمهیدات لازم جهت دریافت و ارسال سفارشات با هماهنگی مشتری در نظر گرفته خواهد شد.
لازم به ذکر است؛ در تدوین کتاب و نشریات باید به نکات تخصصی بسیاری توجه داشت. متاسفانه حضور افراد غیرحرفه‌ای در زمینه حروفچینی و صفحه‌آرایی موجب شده است که در برخی موارد ناشران و مؤلفان محترم نه تنها به نتیجه دلخواه خود نرسند، بلکه با عدم رعایت نکات حرفه‌ای زمینه تاخیر و یا بی نتیجه ماندن کارها فراهم شود. به همین جهت «تکامل» پیشنهاد می‌نماید انجام کلیه خدمات را به صورت یکجا به ما بسپارید تا علاوه بر سرعت بخشیدن به کارها از کیفیت قابل قبول و تخفیف‌های ویژه برخوردار گردید. ویرایش ویراستاری ویراستار صفحه آرایی صفحه بندی کتاب مجله مجلات نشریات نشر مکتوب ناشر ناشران محققان تحقیق تحقیقات علمی دانشگاه دانشگاهی