عکاسی تبلیغاتی ، صنعتی و همایش‌ها

عکس تبلیغاتی برای سفرخانه سنتی یکی از راه های معرفی نشان‌های تجاری به مشتری، استفاده از رسانه است. بر خلاف تصور عام رسانه تنها تلویزیون و رادیو نیست. دنیای امروز دنیای دیجیتال است. دنیایی که در آن یک لیوان می تواند منتقل کننده یک پیام باشد. امروزه استفاده از تصاویر و عکس های تبلیغاتی و صنعتی هم نقش بسیار مهمی در دنیای دیجیتال ایفا می کنند. شما به راحتی می توانید محصولات و خدمات خود را با عکس به تصویر کشیده و آنها را در تبلیغات خود استفاده کنید.
عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی جزو تخصصی ترین حیطه های عکاسی محسوب می شوند. کانون آگهی و تبلیغات تکامل خدمات حرفه‌ای در زمینه عکاسی دیجیتال را در گرایش های صنعتی و تبلیغاتی، عکاسی از همایش‌ها و مراسم‌های رسمی به مشتریان خود ارائه می دهد.

ثبت سفارش عکاسی تبلیغاتی و همایش‌ها

برای سفارش عکاسی تبلیغاتی، صنعتی و یا عکسبرداری از همایش‌ها با شماره 09123780241 تماس بگیرید.
تعرفه عکاسی از همایش‌ها به ازای هرساعت عکسبرداری یا هر 10 عکس در همایش، مبلغ  1000.000 ریال در نظر گرفته می‌شود. (در موارد خاص تعرفه به صورت توافقی محاسبه می‌گردد.)
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی نیز به ازای هر عکس 500.000 ریال می‌باشد و حداقل تعداد عکس در هر جلسه 3 تصویر می‌باشد. همچنین؛ عکاسی بیش از 25 سوژه در یک جلسه با 15 درصد تخفیف و بیش از 50 سوژه در یک جلسه با 30 درصد تخفیف محاسبه می‌گردد.
تصاویر گرفته شده روی سی دی تحویل می‌گردد و هزینه چاپ تصاویر جداگانه محاسبه خواهد شد.